Як вибрати весільного відеографа

Поради щодо вибору відеооператора для зйомки Ваших урочистих подій.Весільне відео, безперечно, повинно мати відміну від звичайної відеозйомки. Відносно недавно весільне відео та фото фахівці визнали окремим, незалежним жанром. Створенням весільних фільмів займаються тільки фахівці високого класу, або відеографії. Причина полягає в специфіці зйомки. Той, хто знімає Вашу весільну церемонію, крім таланту відеооператора, повинен також володіти режисурою досконало, знати багато тонкощів весільного відео, налагодити контакт з молодятами та гостями і все це з однією лише метою - щоб створити яскравий, унікальний весільний фільм.

При виборі такого відеографа, обов'язково подивіться записи його зйомок в Інтернеті, тому що це найбільш доступний і простий спосіб. Переглядаючи його записи, Ви зрозумієте, подобається чи ні його робота. Обов'язково знайдіть час для зустрічі з операторами, роботи яких Вам сподобалися. Висловіть побажання подивитися весь фільм повністю, а не тільки один кліп. Так Ви зможете оцінити якість картинки фільму, тому що в Інтернеті якість відео погіршується. Якщо Ви добре розбираєтеся в техніці, можете поцікавитися, який камерою знімає оператор. Деякі молодята шукати операторів починають вже за рік до планованої весілля, і часто це виправдано. Укладення договору на зйомку і наявність офісу не є гарантією того, що фільм буде якісним. Відвідайте весільний форум, запитайте у колишніх наречених, яких відеографів вони запрошували. Підійдіть до цього вибору дуже відповідально.

Робота відеографа або професійного відеооператора на весіллі, високорівневого фахівця не може бути дешевою і вона насправді коштує цих грошей. Звичайно очевидно, що не всі можуть собі дозволити запрошувати на весілля таких фахівців. У такому випадку, для створення гарного весільного фільму бажано запросити хороших відеооператорів. Вони ще не мають статус відеографів, однак вони теж професіонали і здатні відзняти весільне відео на «відмінно».

 

 

Как выбрать свадебного видеографа
Свадебное видео, бесспорно, должно иметь отличие от обычной видеосъемки. Относительно недавно свадебное видео и фото специалисты признали отдельным, независимым жанром. Созданием свадебных фильмов занимаются только специалисты высокого класса, или видеографы.  Причина заключается в специфике съемки. Тот, кто снимает Вашу свадебную церемонию, кроме таланта видеооператора,  должен также владеть режиссурой в совершенстве, знать многие тонкости свадебного видео, наладить контакт с молодоженами и гостями и все это с одной лишь целью – чтобы создать яркий, уникальный свадебный фильм. 


При выборе такого видеографа, обязательно посмотрите записи его съемок в Интернете, потому что это наиболее доступный и простой способ. Просматривая его записи, Вы поймёте, нравится или нет его работа. Обязательно найдите время для встречи с операторами, работы которых Вам понравились. Выскажите пожелание посмотреть весь фильм полностью, а не только один клип. Так Вы сможете оценить качество картинки фильма, потому что в Интернете качество видео ухудшается. Если Вы хорошо разбираетесь в технике, можете поинтересоваться, какой камерой снимает оператор. Некоторые молодожёны искать операторов начинают уже за год до планируемой свадьбы, и часто это оправдано. Заключение договора на съёмку и наличие офиса не являются гарантией того, что фильм будет качественным.  Посетите  свадебный форум, спросите у бывших невест, каких видеографов они приглашали. Подойдите к этому выбору очень ответственно.


Работа видеографа или профессионального видеооператора на свадьбе, высокоуровневого специалиста не может быть дешевой и она на самом деле стоит этих денег. Конечно очевидно, что не все могут себе позволить приглашать на свадьбу таких специалистов. В таком случае, для создания хорошего свадебного фильма желательно пригласить хороших видеооператоров. Они еще не имеют статус видеографов, однако они тоже профессионалы и способны отснять свадебное видео на «отлично».Создан 26 дек 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником