Чи варто запрошувати фотографа на весілля?

Стаття для тих хто бажає зекономити на фотозйомці весілля.От ви подали в РАГС заяву, визначилися з датою майбутнього торжества. Чим раніше ви задумаєтеся про фотографа на весілля, тим більше шансів у вас залишитися задоволеними, отримавши довгоочікувані знімки з вашої святкової події.

Деякі молодята, бажаючи заощадити на фотографі, просять познімати когось зі своїх знайомих, друзів. Як варіант, це виправдано, якщо вас влаштовує констатація того факту, що з весілля будуть фотографії. Якщо ж ви чекаєте від фотографій весільних більшого, то цей варіант неприйнятний. З одного боку, навряд чи ваш знайомий має достатній фото досвід із створення, весільних фотографій, фототехніку, навички саме весільної фотографії. З іншого боку ваш знайомий збирається начебто на весіллі відпочивати, а не працювати?) Потім, його самого не буде часто в кадрі... І нарешті, скажу відверто за себе і за моїх колег весільних фотографів, ніхто з профі не захоче будучи гостем на весіллі тягнути з собою фотоапарат, свій робочий інструмент. 

При РАГСі наполегливо пропонують скористатися послугами місцевого фотографа на момент реєстрації шлюбу. Їхні послуги недешеві (думаю самі здогадаєтеся чому), а якість фото потокового рівня. Тоді вже простіше найняти фотографа з боку на ту ж реєстрацію, але в результаті ви отримаєте значно більше. І не сказати, що дорожче.


За матеріалами www.vsemisto.infoОбновлен 05 авг 2014. Создан 04 авг 2014  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником